We are located

at the northern edge of Kiviõli in Ida-Virumaa, a county full of contrasts, where natural attractions are interspersed with former and current industrial landscapes.Kiviõli Adventure Centre is located right in the middle of those exciting parts, which are without parallel in Estonia.Twelve years is a long time to develop an adventure centre, but we can now state that it is almost complete – an exciting place offering world-class recreational, skiing, biking, cycling and adventure sports activities, as well as a location of major international competitions.

Kuidas meie juurde saab?

Asume Tallinnast 133km, Tartust 150km, Narvast 88km ja Peterburist 220km kaugusel. Võid julgelt autoga tulla, sest meil on head teed ja parkimiskohti meil jätkub. Rendiauto kasutamine on hea võimalus neile, kel endal autot ei ole aga soovib ikka autoga tulla, et oma marsruuti paremini kujundada. Rendifirmadel on kontorid Tallinna kesklinnas ja teistes suuremates linnades ning lennujaamas.

Taksofirmasid Kiviõlis kahjuks pole, kuid me omame andmebaasi taksoteenuse pakkujatest. Kirjuta meile päring: info@tuhamagi.ee ja kirjelda, mis kuupäeval kust kuhu sõita soovid ja me juhatame Sulle vaba taksojuhi kätte.

Suurim rahvusvaheline lennujaam Eestis asub Tallinnas ja Sa võid sinna lennata otse kõigist Euroopa suurlinnadest. Sobivaid lennupileteid Tallinnasse lendamiseks leiab mitmetest online piletimüügisüsteemidest, näiteks www.lastminute.com, www.skyscanner.com ja www.cheapflights.com. Eesti rahvuslik lennufirma on Estonian Air. Informatsiooni lennufirmade, lennugraafikute ja tolliprotseduuride kohta võid leida Lennart Meri Lennujaama koduleheküljelt.

Eesti pealinn Tallinn asub mere ääres ning pakub Sulle mitmeid võimalusi kui soovid reisida mööda merd. Merd mööda Eestisse reisimine on turistide seas väga populaarne, sest Tallinn on lähim pealinn Helsingile ja Stockholmile ning laevaga reisimine annab Sulle võimaluse kombineerida lõbusat kruiisimist ja muretut transporti. Helsingi sadam Soomest on 80km Tallinnast ja lühim laevareis võtab aega alla kahe tunni. Stockholmi sadam Rootsis on 380km Tallinnast ja laev väljub kord päevas mõlemal suunal (reisi sisse kuulub ööbimine laeval). Tallinna sadam on ainult 10 minutilise jalutuskäigu kaugusel vanalinnast ja kesklinnast. Taksopeatused asuvad kohe terminal B ja D ees.

Bussid Tallinna ja Kiviõli vahel väljuvad mõlemas suunas mitu korda päevas.  Täpsema informatsiooni väljumisaegade ja hindade kohta leiad kodulehelt www.bussireisid.ee Juhul, kui soovite bussi tellida, siis meie heaks partneriks on Hansabuss.

Reisirong Tallinn-Peterburi väljub Tallinnast 07:23 ja saabub Peterburi 15:55. Peterburist väljub rong 18:00 ja saabub Tallinnasse 22:50.
Vaata täpsemaid sõiduplaane lähemalt.

 

Kiviõli: Roheline väikelinn Kirde- Eesti lääneserval!

Kiviõli on kirde Eesti lääneserval, 11,75 ruutkilomeetril, asuv alla 6000 elanikuga- kaunite roheliste parkide ja kahe tuhamäega väikelinn. Tuhamäed on paista kaugele ja Seikluskeskuse oma tunnete ära tõstukipostide järgi, mida näeb samuti kaugele. Eksimine pole võimalik.

Ida- Virumaa: Elamus Ehedast Energiast!

Ida-Virumaa on Eesti kirdepoolseim ja kontrastiderohkeim maakond, kus looduslikult kaunid paigad vahelduvad endiste ja praeguste tööstusmaastikega, geograafiliselt asub Ida- Virumaa kolme vee vahel- piirnedes põhjast Soome lahega, idast Narva jõega ja lõunast Peipsi järvega. Kõik need erinevad veed on siinsete elanike elu- olu mõjutanud omal kombel.

Samuti peidab Kirde- Eesti maapõu pea kõiki Eesti maavarasid, millest kõige tuntum on põlevkivi. Ka põlevkivitööstus on mõjutanud seda Eestimaa nurka ja inimesi omal kombel, mille tulemuseks on töökas, külalislahke, temperamentne ja multikultuurne elukeskkond.

Saame kokku Ida- Virumaal!

EVENTS/ NEWS

Webcam