Seminariteenused

Head mõtted sünnivad meil!

Keskuse peahoones asuvad suurepärase mäevaatega 2 seminariruumi: üks kuni 40-le ja teine kuni 70-le inimesele- koolituse, meeskonnatreeningu, treeninglaagri või meelelahutussündmuse korraldamiseks. Ruumides on dataprojektor, pabertahvel ning helisüsteem. Seminaripakettide broneerimine ja info: info@tuhamagi.ee

Vaata lähemalt

Firmaüritused

Ainulaadsed tingimused firmaürituse korraldamiseks

Kiviõli seikluskeskuses on olemas kõik vajalik meeldejääva meeskonnatreeningu või kliendiürituse korraldamiseks.

Põnevaid tegevusi toetavad majutus hostelis, suur kohvik, hästi varustatud seminariruumid ning saunad.

Vaata lähemalt

Majutus

Suusapuhkus Kiviõlis Eesti pikimatel suusanõlvadel!

Kuigi Tallinnast on keskusesse vaid 1,5 tundi sõitu on siiski võimalus ka kohapeal pikemalt peatuda. Mäe vahetus läheduses asub kaks uut hostelit. Vaata lähemalt!

Vaata lähemalt

Toitlustus

Muusika Sinu kõhule!

Toitlustust pakub meie 70-kohalises kohvikus "Hill Cafe". Ei ole vahet, kas tuled üksi või grupiga - kõik keskuses toimuvad sünnipäevad, seminarid, firma suve- ja talvepäevad, kliendipäevad või muud sündmused saavad nende poolt maitsvate roogadega sisustatud.

Vaata lähemalt

Varustuse laenutus

Täiuslikuks sõiduelamuseks leiad kvaliteetse varustuse peahoones asuvast rendikeskusest. Seal on olemas erineva ilmastiku jaoks sobiv varustus nii algajale, lastele kui ka suusa- ja lumelauaeksperdile. Rendikeskusest saad laenutada Burton, Raven ja Technine lumelaudu, Atomic, Head ja Fischer suuski ning Hatchey kaitsmeid. Varustuse rentimiseks on vaja kaasa võtta isikuttõendav dokument.

Vaata lähemalt

Suusa- ja lumelauakoolitus

Rendikeskuses saad valida endale sobivaima rühma- või erakoolituse. Koolitusel osalemiseks on vaja tõstuki piletit ja sobivat varustust. Et saaksime tagada koha koolitusgrupis ja vajadusel sobiva varustuse, soovitame koolituse soovist eelneval päeval teada anda ja vähemalt 15minutit enne koolituse algust kohal olla. Broneerimine ja info: Vidrik Korp, e-mail: info@suusakoolitus.ee, tel: 56 222 044

Vaata lähemalt

Koostööpartnerid

Koos teeme vahva päeva või nädalavahetuse!

Nii nagu on meie mäel suur hulk fänne, nii on meil ka paras ports koostööpartnereid, kes pakuvad kohapealsetele võimalustele lisaks rõõmsal meelel ja kõrgel tasemel lisategevusi, et vaid teie päev saaks põnev ning seeläbi ka elu rõõmsam!

Vaata lähemalt

SÜNDMUSED

VEEBIKAAMERAD