Kuidas meie juurde saab?

Asume Tallinnast 133km, Tartust 150km, Narvast 88km ja Peterburist 220km kaugusel. Võid julgelt autoga tulla, sest meil on head teed ja parkimiskohti meil jätkub. Rendiauto kasutamine on hea võimalus neile, kel endal autot ei ole aga soovib ikka autoga tulla, et oma marsruuti paremini kujundada. Rendifirmadel on kontorid Tallinna kesklinnas ja teistes suuremates linnades ning lennujaamas.

Nädalavahetusel pakub mugavat transfeeri Kiviõli Seikluskeskuse lähipiirkonnas Martin. Palume võimalusel päev varem helistada ja kinnitada oma soov. Telefon 53 49 48 13

Rong liigub Tallinna ja Kiviõli vahel kolm korda päevas mõlemas suunas. Täpsema informatsioon ja väljumisajad leiad Elroni kodulehelt www.elron.ee.

Bussid Tallinna ja Kiviõli vahel väljuvad mõlemas suunas mitu korda päevas. Täpsema informatsiooni väljumisaegade ja hindade kohta leiad kodulehelt www.peatus.ee Juhul, kui soovite bussi tellida, siis meie heaks partneriks on Hansabuss.

 

Kiviõli suusakeskusesse saab nüüd ka rongiga!

Tallinnast stardib mugav Elroni rong 8:52 ja kohal on 10:35; tagasi sõidab rong Kiviõlist 20:27 ja jõuab Tallinnasse 22:12. Väljumisi muudest peatustest saab vaadata www.elron.ee.

Kiviõli rongipeatusest on vaid 2,5 km Seikluskeskuse juurde.

SÜNDMUSED

VEEBIKAAMERAD