Discgolfipark

Discgolfipark

Pikad avarad viskealad, täpsed metsakoridorid raja keskosas ning suur kõrguste erinevus on see, mis pakuvad väljakutseid nii harrastajale kui ka edasijõudnud mängijale. Ringi jooksul käiakse ära ka tuhamäe tipus, mis on juba omaette elamus.

Vaata lähemalt

Auto24 mägiautorada

Kiirust, põnevust ja naudingut esimesest sõidukorrast!

Tegemist on turvaraami, sportistme, rooli ja piduriga varustatud autoga, mille suusatõstuk koos sinuga mäest üles tõmbab. Allasõidu kiirus sõltub sõitja osavusest ja adrenaliinivajadusest. Kokku on 8 autot ja ajavõtusüsteemi abil saab ka sõprade või kolleegidega võistlusmomendi tekitada ja aja peale võidu sõita.

Kohtumiseni mäel!

Vaata lähemalt

Trosslaskumine

Eesti pikim trosslaskumine

on adrenaliinirikas atraktsioon. Sõit käib mäe tippu ehitatud tornist 600m kaugusele kulgevat trossi mööda, mille jooksul võib laskumiskiirus tõusta kuni 80km/h.

Ära muretse, laskumise lõpus on turvaline pidurdussüsteem, nii et kõik pääsevad terve ja õnnelikuna koju.

Kevad-sügisesel perioodil teenindame gruppe ettetellimisel- uuri lähemalt info@tuhamagi.ee või 53 317 322.

Kohtumiseni mäel!

Vaata lähemalt

Bagi-safari

Bagid on safariks valmis, kas sina ka?

Kes veel ei tea, siis Kiviõli Seikluskeskus asub vanal tuhamäel ja ümber Eesti suurima tehismäe on rajatud seiklusrajad, kus on võimalik uute bagidega safarit sõita. Küsi pakkumist info@tuhamagi.ee.

Tule ja naudi Põhja-Eestit uuel kõrgusel- merepinnast ligi 140m ning me garanteerime, et elamus mille meilt saad, paneb sind ikka ja jälle meile tagasi tulema.

Vaata lähemalt

Downhill

See on rada erilistele adrenaliinisõltlastele, kuna “normaalne” inimene sinna vabatahtlikult ei pruugi minna. Võta kaasa oma downhilli ratas ning saad mööda pööraseid viraazhe, hüppeid, kive, sildu jm takistusi tuule vihinal alla kihutada. Kliki "Vaata lähemalt" nuppu ning vaata vinget videot olnud Eesti Downhilli meistrivõistlustest, mis toimus 13.- 14. juulil 2013.

Vaata lähemalt

Motokeskus

Valluta ATV-ga meie krossirada!

Tule oma tsikli või ATV-ga ja pane ennast proovile Eesti kõige kiiremal ja suurima kõrgustevahega (26m) krossirajal, kus igal aastal ka külgkorvide MM-etappi korraldame.

Kliki nuppu "Vaata lähemalt" ja loe rohkemat infot!

Vaata lähemalt

Terviserada

Mitmekülgse profiiliga umber mäe kulgev 2,5 km terviserada sobib nii asjaarmastajale kui ka professionaalile. Rada tõuseb kohati kuni 60 meetri kõrgusele mäe nõlvale, seega oleneb tempost, millega neid tõuse võtta, kas teie näol on tegu rahuliku jooksjaga, kepikõndija või tippspordikallakuga treeningsõltlasele.

Vaata lähemalt

SÜNDMUSED

VEEBIKAAMERAD