Kes veel ei tea, siis Kiviõli Seikluskeskus asub vanal tuhamäel ja ümber Eesti suurima tehismäe on rajatud seiklusrajad, kus on võimalik uute bagidega safarit sõita. Tule ja naudi Põhja-Eestit uuel kõrgusel- merepinnast ligi 140m ning me garanteerime, et elamus mille meilt saad, paneb sind ikka ja jälle meile tagasi tulema.

Mäe tipust avanevad lummavad vaated Ida- Virumaa metsadele, põnevale põlevkivitööstusele ning tumesinisele merele- ainuüksi selle pildi pärast tasub juba kohale tulla ja mäe otsa minna!

1 tunnine safari

Merepinnast 140m kõrguse tuhamäe tipust paistavad Eesti suuremad laaned, põnev tööstusmaastik ja tumesinine meri. Kõike seda saad ainult ühe 
tunniga – kogemus, mida tasub oma nahal tunda ja näha.

Hind: 40 €/in* või 80 €/bagi

2 tunnine safari

Mis võiks olla mõnusam, kui saaksid põgeneda oma sõpradega või töökaaslastega linna närvilisusest ja igapäevarutiinist. Kiviõli Seikluskeskuse safari viib teid salapäraseid karjäärialasid avastama. Tulge ja saage teada mismoodi Eesti pruun kuld maa peale sai ja kuidas Eesti põlevkivikarjäärid tegelikult välja näevad.

Hind: 70 €/in* või 140 €/bagi

3 tunnine safari

See teekond viib meid nii kõrgustesse kui ka sügavustesse läbi metsalaante ja karjääride. Võimalik oma silmaga näha põlevkivi kaevandamist ja katsuda oma Eesti pruuni kulda. 

Hind: 100 €/in* või 200 €/bagi

*Hind inimese kohta kehtib eeldusel, et bagis on kaks sõitjat (üks roolib, teine loeb kaarti).

SÜNDMUSED

VEEBIKAAMERAD