16.-17.06.2018

Eesti võimsaim motokrossipidu Kiviõli tuhamäel

Kahepäevase võimsa motoshow raames näeb taas külgkorvide MM-etappi, quadide EM-etappi, öökrossi ning mäkketõusu Eesti meistrivõistluste etappe. Kokku võistleb Kiviõlis üle 400 võistleja 22 riigist.

Külgkorviga krossitsiklite maailmameistrivõiste etapp toimub Kiviõlis juba üheteistkümnendat aastat. Tegemist on Eesti kõige kõrgemal tasemel motokrossivõistlusega, mis on aastatega saanud Eesti motospordi tunnusürituseks. Koos külgkorvide MM-etapiga näeb ka seekord quadracerite Euroopa meistrivõistluste etappi.

Publiku maiuspaladena on laupäeval “menüüs” mäkketõusu Eesti meistrivõistlused ning soolotsiklite öökross. LIVE-pidu toimub laupäeval motokrossiraja äärses suures peotelgis.

Nagu ikka, on festivali külastajatele avatud seikluskeskuse järjest täienev atraktsioonidepark, lastele on avatud eraldi tegevustega ala ning publikule pakutakse hulgaliselt muud meelelahutust, mis kõik kokku moodustavad ainulaadse programmiga motofestivali.

Festivali külastajatele pakub ööbimisvõimalust kohe krossiraja kõrval asuv suur kämpinguala. Kämpinguala pääse on 20€/auto või mootorratas.

Täpsema info ja piirkonna majutuskohtad info leiab kodulehelt www.motokross.ee.

 

Tulemused ja galerii motokross.ee