Mis võiks olla mõnusam, kui võtta sõprade või töökaaslastega ette mõnus väljasõit igapäevarutiinist? 1-3 tunnine safari viib Teie kuni 10-liikmelise seltskonna kahekohaliste bagidega tuhamäe tippu, krossirajale, salapärasesse vanasse põlevkivikarjääri ning põnevatele metsaradadele. Seikluse lõpetab soe privaatsaun koos maitsvate suupistetega. Safari sobib ideaalselt kõigile äkilisema elamuse otsijatele ja ka neile, kes on harjunud kõrvalistujad olema.

1 TUNNINE SAFARI

Merepinnast 140m kõrguse tuhamäe tipust paistavad Eesti suuremad laaned, põnev tööstusmaastik ja tumesinine meri. Kõike seda saad ainult ühe
tunniga – kogemus, mida tasub oma nahal tunda ja näha.

2 TUNNINE SAFARI

Mis võiks olla mõnusam, kui saaksid põgeneda oma sõpradega või töökaaslastega linna närvilisusest ja igapäevarutiinist. Kiviõli Seikluskeskuse safari viib teid salapäraseid karjäärialasid avastama. Tulge ja saage teada mismoodi Eesti pruun kuld maa peale sai ja kuidas Eesti põlevkivikarjäärid tegelikult välja näevad.

3 TUNNINE SAFARI

See teekond viib meid nii kõrgustesse kui ka sügavustesse läbi metsalaante ja karjääride. Võimalik oma silmaga näha põlevkivi kaevandamist ja katsuda oma Eesti pruuni kulda.

 Tegevus Hind
1 tunnine bagi safari 40 € in*/ 80 € bagi
2 tunnine bagi safari 70 € in*/ 140 € bagi
3 tunnine bagi safari 100 € in*/ 200 € bagi

*Hind inimese kohta kehtib eeldusel, et bagis on kaks sõitjat (üks roolib, teine loeb kaarti).

Pane end maastikul proovile!