2013 aastal avasime 90m kõrgusel tehismäel aastaringselt põnevaid elamusi pakkuva suusa- ja seiklusspordikeskuse.

Nüüd anname ka lastega peredele suurepärase põhjuse meile suvel külla tulla – avame juunis oma erakordsel maastikul 14 uut spordi- ja vabaajategevust, mis pakuvad põnevaid elamusi nii 2-aastastele kui ka nende vanaemadele-vanaisadele.

Päevapileti sooduspakkumine

Elamuspargi kõiki uusi tegevusi sisaldav päevapilet hakkab maksma 25 €
Kuni 31.03.2018 saad eelmüügipileti vaid 12 € eest.
Osta pilet siit

Põnevkivi kaevandus
Tegemist on kuue pärisekskavaatoriga kaevandusega, kuhu on seiklema oodatud lapsed alates 2.eluaastast koos vanemaga. Alates 7-aastased saavad juba iseseisvalt hakkama.

Tuletõrjeakadeemia
See on kogupereseiklus koos tulekahjupaigale sõidu ja majade “leekidest” kustutamisega.

Elektrimootoriga paadid
Tehistiigi saarestikus kulgev kogupereseiklus 4-kohalistes elektrimootoriga paatides.

Liikluslinnak
Eraldi väikelastealast ja suurest linnakust koosnevale autorajale on oodatud kõik, kes veel päris liikluses end ebakindlalt tunnevad.

Postidel kõrgseikluspark
Neljal erineval kõrgusel rajad sobivad ronimiseks alates 4.eluaastast. Suurematele lastele meeldib kindlasti 90 meetri pikkune edasi-tagasi trosslaskumine üle tiigi ja vabalangemishüpe.

Bagirada
Põnev rada kahekohalistele bagidele, mille roolis on lapsevanem ja vähemalt 3-aastane kõrvalistuja.

Ajavõtuga mägiautorada
Piduri ja rooliga varustatud autodega mööda asfaltrada mäest alla sõit, kus juhi pikkus peab olema minimaalselt 140 cm, et jalad pidurile ulatuksid.

Trosslaskumine
Mööda 600 meetri pikkust trossi umbes 80 km/h mäest alla kihutamine, kus sõitja kaal peab jääma vahemikku 20-110 kg.

1-3-aastastele loodud mänguväljak peamaja kõrval
Tegemist on kõige väiksematele külalistele mõeldud mänguväljakuga, mis on kujundatud puidust suusamäe traktori peale ja selle ümber.

4-10-aastastele loodud lennukiga mänguväljak
Keskuse ühe silmapaistvaima objekti, 21-kohalise reisilennuki sees ja ümber toimuvad mitmed põnevad tegevused.

Discgolfipark
Ees ootavad pikad avarad viskealad, täpsed metsakoridorid raja keskosas ning suur kõrguste erinevus. Need pakuvad tehismäel väljakutseid erinevas vanuses mängijatele, nii harrastajale kui ka edasijõudnutele.

Suvine tuubirada
Kohviku vastas, eskalaatortõstukiga üles ja mööda põnevat plastikrada alla kulgev sõit, mis sobib nii suurtele kui väikestele.

Rataste pumptrack
Tegemist on Eestis võrdlemisi ainulaadse atraktsiooniga, kus lainetaval asfaltrajal saab ette võtta põnevaid sõite tõukeratta, ratta, rula või rulluiskudega.

Rataste mäest laskumise rajad
Eriline rada, kus algajate (alates 4.eluaastast) rajal tõstetakse sõitja üles 90 meetri pikkuse eskalaatortõstukiga ja suurema, 1 kilomeetri pikkuse raja algusesse talvise suusatõstukiga. Mäest laskumise freeride-radadel saab sõita tavaliste maastikurataste või spetsiaalsete downhill-ratastega.

Teadusteatri etendused
Pargi show-alal toimuvad kaks korda päevas õpetliku sisuga mehaanilistel, füüsikalistel ja keemilistel efektidel põhinevad etendused, mis sobivad igas vanuses publikule.

Pereturismitoodete arendusprojekt
2016-2018

Toetuse saaja – SA Kiviõli Seiklusturismi Keskus
Projekti nimetus – Kiviõli Seikluskeskuse pereturismitooted

Rahastaja: Piirkondade konkurentsivõime tugevdamise investeeringute toetusskeem (PKT), mida rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa – 1 499 863,25 EUR

 

Avame juunis 2018- jälgi reklaami!